Egri Roma Szakkollégium záró konferencia

Utolsó módosítás: 2019-03-05 12:56:28 2019. március 05.

EFOP-3.4.1-15-2015-0003 „PéldaKép-p Szakmai Program" Egri Roma Szakkollégium záró konferencia Helyszín: Eszterházy Károly Egyetem, Líceum – I. em. Kápolna Időpont: 2019. 02. 26. (kedd)

Az elmúlt hét évben az Egri Roma Szakkollégium létrejött, fejlődött és megerősödött, s mára már az egyetem, az egyetemmel kapcsolatban lévő szakmai szervezetek és Eger város szerves részeként funkcionál. A sok kurzus, a szervezetet erősítő közösségi programok, a nyílt közösségi programok, a tutor tevékenység és a mentorálás egy olyan Egri Roma Szakkollégiumot hozott létre, melyben a hallgatók, a mentorok, az oktatók tudják, miért dolgoznak, és ötleteiket, elképzeléseiket képesek magas színvonalon megvalósítani az esélynövelés érdekében. A hallgatók a tutorálás során példaképekké váltak, s a kialakított működés példaként szolgálhat a felzárkózást előtérbe helyező szakmai szervezetek számára is. A záró konferencián ezt a hét évet ünnepeljük, és betekintést nyújtunk az Egri Roma Szakkollégium szakmai programjának hátterébe. Legyen a vendégünk, ünnepeljünk közösen!

Tisztelettel: az Egri Roma Szakkollégium elnöksége és mentorai