Kitörés – Tóth Andrea élete

Utolsó módosítás: 2019-10-17 10:47:55 2019. október 17.

2019. október 8.-án az Egri Roma Szakkollégium megrendezte idei első programját. Szép számban jelentek meg hallgatók, hogy együtt tekintsék meg a Kitörés című dokumentumfilmet mely Tóth Andrea éltét dolgozza fel.

A fél órás film mélyen megható, és tanulságos részekkel ejtette ámulatba a nézőket, utána pedig számos kérdés merült fel a hallgatókban mind a főszereplő, mind pedig a rendező, R. Nagy Csilla felé.

Betekintést nyerhettünk a film készítésének körülményeibe, és szívesen válaszoltak bármilyen felmerülő kérdésünkre. Meséltek a tapasztalatokról, nehézségekről, és hogy mit is jelentett számukra a felnőttként való tanulás a középiskolában és az egyetemen is. Sok sikert kívántak minden hallgatónak, kitartást, és motivációt, az elkövetkezendő tanulmányok folytatásához.

Ezúton szeretnénk megköszönni, hogy betekintést nyerhettünk ebbe a tanulságos és motiváló alkotásba.
Írta: Farkas Gabriella